.
google plus telegram instagram whatsapp

سفیر هلند از شرکت دانش بنيان نهال گستر رویان بازدید كرد


سفير هلند به همراه استاندار و رييس سازمان جهاد كشاورزي استان قزوين از شركت دانش بنيان نهال گستر رويان متعلق به پارک علم و فناوری دانشگاه بازديد كردند.
سوزانا ترستال سفیر هلند، رئیس اتاق بازرگانی ایران و هلند به همراه فريدون همتی استاندار قزوین، علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک، متقی فرد مدیریت سازمان جهاد کشاورزی، خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و جمعي از مدیران استانی از گلخانه دانش بنیان نهال گستر رویان در شهرستان آبیک بازدید نمودند
سفر سوزانا ترستال سفیر هلند به شرکت دانش بنیان نهال گستر رویان با هدف بازدید از واحدهای گلخانه ای با تکنولوژی جدید کشاورزی در کشور و توسعه سرمایه گذاری خارجی و داخلی صورت گرفته است.
همچنين در اين بازديد نهال همياري ايران و هلند از سوي استاندار استان قزوين و سوزانا ترستال سفير هلند در محوطه شركت دانش بنيان نهال گستر رويان كاشته شد.
شرکت دانش بنیان نهال گستر رویان متعلق به پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و با مدیریت دکتر یداللهی عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی در قامت مجموعه ای دانش بنیان در زمینه تولید نهال با روش کشت بافت گیاهی و تولید نشاء مکانیزه محصولات کشاورزی با تجهیزات و امکانات مدرن فعالیت کرده و از خط کامل تمام اتوماتیک بذرکار، و سیستم ضد عفونی بخار آب برخوردار است. این شرکت قادر است سالانه به تولید هشت میلیون نشاء در هر دوره 75 روزه، تولید نهال کشت بافتی با ظرفیت سالانه یک میلیون اصله، تولید نهال در فضای آزاد با ظرفیت سالانه 600 هزار اصله و نیز تولید یک میلیون قطعه پیوندک بپردازد.
گفتني است اين شركت دانش بنيان در همایش بزرگ تجلیل از تولیدکنندگان برتر جهادکشاورزی استان قزوین که دي ماه سال جاري برگزار شد، به عنوان واحد نمونه معرفی گردید
تماس با ما
دفتر تهران : خیابان کارگر شمالی_ خیابان شهریور_جنب اورژانس بیمارستان قلب پلاک 25 واحد4
تلفن : 5-02188222004
مجتمع تولیدی:آزادراه قزوین-کرج،یک کیلومتر قبل از پل طالقان
تلفن : 02832823282 _ 02832893289
سفارش نهال: 09399994642
سفارش نشاء:09399994643
Email: nahalgostar@gmail.com